Інформація про компанію

ТОВ "МС Україна" працює на ринку України з 2003 року. Ми пропонуємо продукцію провідних європейських виробників, серед яких автоматичні ворота та брами компанії WISNIOWSKI та Hörmann, автоматику італійських компаній-виробників FAAC, NICE та САМЕ.

Різноманіття якісної продукції, яку ми пропонуємо, дозволить вам підібрати максимально підходящий варіант для будинку або будь-якого іншого об'єкта, з нами ви зможете втілити будь-які дизайнерські ідеї. Вся продукція відповідає вимогам міжнародних стандартів якості.

За ці роки роботи на ринку воріт наша компанія зарекомендувала себе як надійний партнер для бізнесу. У нас є великий досвід роботи, кваліфіковані та відповідальні робітники, які швидко і якісно проведуть монтаж воріт або інших конструкцій, ознайомлять з правилами користування. Також наша компанія надає гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування.

Серед наших клієнтів відомі компанії і ринки Львова, Західної України, Києва, а також приватні особи. Ось деякі з них:

ОР СГП «Столичний» (м. Київ)
ОРСП «Шувар» (м. Львів)
ТОВ "Завод "Флекстронікс" (м. Мукачево)
ТОВ «Агрокап»
ТОВ «Ілта-Львів»
ПАТ «Концерн-електрон»
ТОВ "Електроконтакт Україна " 
ЛФ ВАТ "Концерн ГАЛНАФТОГАЗ"
СТО ТОВ "Сканія-Львів"
ТОВ «Маркет-Матс»
ТОВ "СУКП "Росан"
ДП «Ен Джі Метал Україна»
ВАТ «Маяк»
ПАТ «Кохавинська паперова фабрика»
ТОВ «Львівське  АТП 24662»
ДНДЕКЦ при ГУ МВСУ у Львівській области
ЗАТ «Львівський автомобільний завод»
ТОВ «Центр СОТІС»
КП «Червоноградтеплокомуненерго»
КП «Червонограджитлокомунсервіс»

Ви можете ознайомитись з товарами, які ми пропонуємо, на нашому сайті, на сайті виробника або просто завітавши в наш офіс.

За більш детальною інформацією:
тел. (032) 239-57-02,
+38 (067) 672-04-36,
+38 (095) 160-25-55.

Наші клієнти: ОРСП «Шувар» ТОВ «Ілта-Львів» ПАТ «Концерн-електрон» ЛФ ВАТ «Концерн ГАЛНАФТОГАЗ» СТО ТОВ «Сканія-Львів» ТОВ СУКП «Росан» ДП «Ен Джі Метал Україна» ЗАТ «Львівський автомобільний завод»