Чому варто обирати секційні ворота?
Обираючи ворота для гаража Ви, звичайно ж, шукаєте  ворота, які б відповідали таким критеріям як міцність, теплозбереження, зручність та естетичний вигляд. За цими характеристиками секційні ворота мають ряд переваг над іншими типами воріт.

Міцність. Полотно секційних воріт складається із сендвіч-панелей, які з’єднані між собою стальними петлями. Самі ж сендвіч–панелі виробляються із двох стальних листів, між якими знаходиться щільний шар пінополіуретану. Товщина панелі від 20 до 45мм, що забезпечує їм високу надійність в порівнянні, наприклад, з рольворотами, які являють собою конструкцію із алюмінієвих  ламелей товщиною від 7 до 18,5 мм.  

Теплозбереження
. Найкращі теплоізоляційні характеристики на сьогоднішній день мають секційні ворота. Надійний захист тепла гарантує спеціальний матеріал, яким заповнюють простір між сталевими листами — пінополіуретан та наявність ущільнювачів по всьому периметру воріт, що забезпечує додаткову герметичність і дозволяє захистити гаражне приміщення від пилу, вітру, дощу та інших несприятливих погодних умов. Завдяки енергозберігаючим властивостям сендвіч-панелей та герметичності воріт, секційні гаражні ворота допоможуть знизити витрати на опалення взимку та кондиціонування влітку.

Зручність  в експлуатації та економія простору
. Найбільш зручні в експлуатації ворота, що відкриваються не в сторони, а вгору — тобто секційні та рольворота. Такий спосіб відкривання не вимагає наявності перед гаражем додаткового простору, як для розпашних воріт. Завдяки торсіонному механізму, закріпленому на перекритті, секційні ворота добре збалансовані. Конструкція гаражних воріт відкривається і закривається з мінімальними зусиллями і надійно фіксується практично в будь-якому положенні. Збалансована конструкція гаражних воріт абсолютно безпечна, що важливо, коли в будинку є маленькі діти.

Естетичність
. На сьогоднішній день є широкий вибір дизайнерського виконання полотна секційних воріт, що дозволить підібрати варіант, який буде ідеально поєднуватися із зовнішнім виглядом будинку та загальним оформленням присадибної ділянки.

Обираючи ворота, зверніть увагу на ряд аспектів, які допоможуть Вам придбати якісний та надійний продукт. По-перше, важливо, щоб ворота були розроблені спеціально для використання в кліматичних умовах близьких до наших і безперебійно працювали при перепадах як температур, так і напруги в електромережі, у випадку обладнання воріт електроприводом. По-друге, будь-які гаражні ворота в обов’язковому порядку повинні бути сертифіковані. Важливе значення має наявність і в самих гаражних воротах комплексу систем безпеки. При виборі гаражних воріт варто звернути увагу на комплектацію - вона повинна включати систему захисту від розриву пружин, яка блокує вал і полотно гаражних воріт, тим самим запобігаючи падінню полотна воріт при обриві торсіонної пружини.
Наші клієнти: ОРСП «Шувар» ТОВ «Ілта-Львів» ПАТ «Концерн-електрон» ЛФ ВАТ «Концерн ГАЛНАФТОГАЗ» СТО ТОВ «Сканія-Львів» ТОВ СУКП «Росан» ДП «Ен Джі Метал Україна» ЗАТ «Львівський автомобільний завод»